Keşif ve Projelendirme

Hitit Proje Isı ve Yapı, gerek  doğrudan müşteriler gerek Mühendisler tarafından edinilen projeler üzerinde titizlikle çalışmakta ve herhangi bir ücret talep etmeksizin ürün yelpazesinde bulunan tüm ürünlere yönelik projelendirme hizmeti ile beraber, oluşturduğu uzman satış ve mühendis kadrosuyla 'proje planlama, ücretsiz keşif ve teklif hizmetleri' sunmaktadır.

Montaj

Hitit Proje Isı ve Yapı, müşterilerine CE belgeli, yüksek verimli ürünleri ile Türkiye’nin herbir yöresinde konumlanmış yaygın yetkili satış ve teknik servis altyapısıyla birlikte ürün portföyünü paylaşmakta ve çalışmalarını karşılıklı güven teminatı ile yürütmektedir. Müşterilerine yansıttığı kaliteli hizmet sorumluluğu çizgisinde tercih edilen ürünlerin montajı deneyimli teknik ekip elemanları tarafından uygulanmaktadır.

Bakım ve Teknik Servis

Hitit Proje Isı ve Yapı, müşterilerine karşı duyduğu sorumluluğu, satış ve montaj sonrası Türkiye’nin herbir yöresinde konumlanmış yaygın yetkili satış ve teknik servis altyapısıyla birlikte siz değerli müşterilerimize servis ağı sağlamakta ve uzman teknik ekibiyle değerli müşterilerine hizmet sağlamaktadır.

Please reload